Narodziny dziecka to moment, na który czekają szczególnie szczęśliwi rodzice. Jednak narodziny dziecka znanej celebrytki to ogromne wydarzenie również dla fanów i obserwatorów. Zaraz po ogłoszeniu szczęśliwej nowiny o ciąży pojawiają się setki pytań o spodziewany termin porodu, a gdy ten nadchodzi followersi z utęsknieniem wyczekują informacji o pojawieniu się potomka na świecie! Ostatnie miesiące były bardzo obfite w kwestii porodów największych gwiazd.

Babyboom trwa! Sprawdź komu urodziło się niedawno dziecko!

Celebrytki o swojej ciąży informują najczęściej poprzez profile społecznościowe. Często następuje to w końcowym etapie błogosławionego stanu, oczywiście jeśli udało się zachować tę informację w tajemnicy! Do szczęśliwego grona rodziców w ostatnich miesiącach dołączyło wiele par, a ich kanały społecznościowe zyskały nowych odbiorców.

Babyboom trwa! Sprawdź komu urodziło się niedawno dziecko!

1. Jedną z takich par była zagraniczna gwiazda muzyki Pop Katy Perry oraz jej partner, aktor Orlando Bloom. Para doczekała się w sierpniu córeczki, której na imię dali Daisy Dove Bloom. Informację o szczęśliwej nowinie przekazali za pośrednictwem Instagrama.

Babyboom trwa! Sprawdź komu urodziło się niedawno dziecko!

2. Kolejną parą, której ciąża była nie lada zaskoczeniem była polska blogerka modowa Maffasion (Julia Kuczyńska) oraz Sebastian Fabijański. Decyzję o podzieleniu się szczęśliwą nowiną podjęli późno - zaledwie kilka tygodni przed porodem, choć spostrzegawczy obserwatorzy podejrzewali co się święci już wcześniej. We wrześniu narodził się ich syn - Bastian Jan Fabijański. Kuczyńska chętnie dzieli się zdjęciami i filmikami z pierwszych momentów życia z dzieckiem.

Babyboom trwa! Sprawdź komu urodziło się niedawno dziecko!

3. W lipcu na świat przyszedł również upragniony syn tenisistki Agnieszki Radwańskiej. Para dała mu na imię Jakub, a pierwsze zdjęcie pojawiło się tuż po jego narodzinach. Tenisistka nie zdecydowała się jednak na pokazanie twarzy dziecka, chcąc chronić jego prywatność.

Babyboom trwa! Sprawdź komu urodziło się niedawno dziecko!

4. Początek wakacji był również momentem narodzin małej Antosi, córki wokalistki Mai Hyży. To trzecie dziecko piosenkarki, jednak pierwsze z obecnym partnerem. Celebrytka chętnie dzieli się macierzyńskimi radami na swoim profilu społecznościowym, a jej posty przepełnione są radością z chwil z wyczekiwaną córeczką.

Babyboom trwa! Sprawdź komu urodziło się niedawno dziecko!

5. Ostatnia w naszym zestawieniu uplasowała się Lara Gessler. Córka znanej restauratorki Magdy Gessler, powitała na świecie pierwszą córkę zaledwie dwa tygodnie temu. Gwiazda nie zdecydowała się jeszcze na ujawnienie imienia oraz wizerunku córki. O narodzinach dziecka jako pierwszy poinformował partner Lary Gessler - Piotr Szeląg. Młodzi rodzice nie publikują wielu zdjęć, jednak te które już się pojawiły są niezwykle ciepłe i radosne.

Wszystkim świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!