Ciężko nie znać programu “Mam Talent”. Pojawił się w Polsce ponad 12 lat temu i od razu zyskał ogromną popularność. Osoby, które nie oglądają na co dzień programów telewizyjnych, na pewno trafiają czasami na udostępniane w Internecie skrawki programu, które udostępniają osoby zachwycone talentem uczestników programu. Trudno się temu dziwić - w końcu jest on emitowany także w wielu krajach zagranicą.

Dziewczynka, która wygrała pierwszą edycję „Mam Talent”!

Wzięcie udziału w “Mam Talent”, otwiera przed uczestnikami wiele dróg do sławy i rozwoju. Oglądający program łowcy talentów, niejednokrotnie proponują współpracę w projektach muzycznych czy tanecznych, osobom które zachwyciły ich swoimi zdolnościami. Wystąpienie na castingu emitowanym w telewizji bardzo rzadko pozostaje bez echa, a nagrania utalentowanych uczestników niemal natychmiast pojawiają się w sieci. Taka sława jest dobrym początkiem kariery i okazją do zaistnienia w showbiznesie. Nie każdy jednak ma tzw. parcie na szkło - niektórzy, mimo niepodważalnego talentu, decydują się pozostać w cieniu i - choć rozwijają swój talent - raczej unikają świateł reflektorów.

Każdy, kto oglądał pierwszą edycję programu, na pewno pamięta Klaudię Kulawik - młodą dziewczynkę, która przyszła na casting i nieśmiało stanęła na scenie, by za chwilę powalić wszystkich słuchaczy bezbłędnym wykonaniem piosenki “Dziwny jest ten świat” autorstwa wybitnego muzyka - Czesława Niemena.

Dziewczynka, która wygrała pierwszą edycję „Mam Talent”!

Pojawienie się dziewczynki w pierwszej edycji polskiej edycji programu to był strzał w 10! Niewątpliwie to ona zwołała prawie całą Polskę przed telewizory, dzięki czemu TVN cieszył się ogromną oglądalnością.

Nikogo nie zaskoczył finał pierwszej edycji - wiele osób już po pierwszym odcinku obstawiało, jak zakończy się edycja i że to właśnie Klaudia Kulawik wygra nagrodę główną oraz osiągnie popularność w całej Polsce. Tak właśnie się stało - ta mała dziewczynka o głosie jak dzwon spełniła swoje marzenie i została doceniona przez widzów z całego kraju.

Wygrana i.. co dalej?

Choć ludzie oczekiwali nowych nagrań, płyt i szumu wokół dziewczynki, tak się nie stało. Bardzo szybko emocje opadły i słuch po Klaudii zaginął. Mimo, że media wciąż o niej wspominały, a jej niezwykłe wykony znanych wszystkim piosenek ciągle rozbrzmiewały w naszych głowach, Klaudia rozwijała się po cichu - unikając medialnego szumu wokół siebie.

Kiedy dziewczynka dorosła, zaczęła pojawiać się w mediach społecznościowych. Można było ją obserwować na Instagramie czy YouTube. Choć wiele osób zapomniało przez lata o istnieniu małej gwiazdy, pozostało wiele wiernych fanów dziewczynki.

Po 12 latach od wygranej, Klaudia Kulawik po raz kolejny pojawiła się w telewizji, a to co zobaczyliśmy na szklanych ekranach, było dla wielu szokujące. Ta mała dziewczynka stała się piękną kobietą!

Dziewczynka, która wygrała pierwszą edycję „Mam Talent”!

Z taką urodą, dziewczyna mogłaby być naprawdę sławna! Jak widać, nie potrzebuje jednak sławy i ogromnych pieniędzy - rozwija się w swoim zakresie i żyje poza medialnym szumem.

To skromność, strach, czy nieśmiałość powoduje, że dziewczyna unika światła reflektorów? Bez względu na motywy, życzymy Klaudii wszystkiego najlepszego i dużo sukcesów!