Julia Kuczyńska, niegdyś znana jako “szafiarka”, dziś jest jedną z najbardziej wpływowych influencerek modowych na świecie! Pochodząca z niewielkiego miasteczka dziewczyna we wrześniu przywitała swojego pierwszego syna - Bastiana Jana. Ojcem dziecka jest znany aktor oraz raper Sebastian Fabijański!

Maffashion spełnia się w roli matki i planuje przeprowadzkę!

Maffashion od lat wspina się po szczeblach modowej kariery. Dzięki swojej urodzie oraz niepowtarzalnemu stylowi pojawiła się na wielu największych okładkach magazynowych. Jej stylizację robią furorę na światowych fashion weekach, a jej nowa marka odzieżowa zyskuje uznanie wśród wielu gwiazd z całego świata. Jako jedna z nielicznych brała udział w największych kampaniach modowych dla znanych marek. Jej talent i uroda zachwycają producentów i reżyserów. Na swoim koncie ma również epizod filmowy.

Julia Kuczyńska niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Jej profile społecznościowe opierały się na modowych stylizacjach, kampaniach reklamowych oraz wydarzeniach z wielkiego świata modowego. Wszystko zmieniło się kiedy oznajmiła fanom, że spodziewa się dziecka! Do narodzin nie zdradziła płci oraz imienia, jednak tuż po porodzie wszystko się zmieniło. Ku zaskoczeniu oraz ogromnej radości obserwatorów zdecydowała się pokazać twarz syna oraz zdradzić jego imię. Światło dzienne ujrzały niezwykle wzruszające filmy, na których ukazane są pierwsze momenty z noworodkiem.

Maffashion znana jest z działań społecznych, dlatego także i ten ważny moment w swoim życiu postanowiła obrócić w działanie na rzecz świadomości ciała kobiety po urodzeniu dziecka. Regularnie publikuje relacje, na których pokazuje jak zmienia się jej ciało. Jak się okazuje wiele z obserwatorek odnalazło w słowach projektantki ukojenie i siłę do akceptacji, która w okresie połogu jest niezwykle ważna.

Blogerka uprzedziła także swoich obserwatorów, że na razie na jej profilu mogą pojawiać się treści dotyczące dziecka oraz macierzyństwa, które nieco odchodzą od znanego dotychczas kontentu.

Relacje oraz zdjęcia Kuczyńskiej przepełnione są radością wywołaną nową sytuacją. Jak sama przyznaje macierzyństwo i posiadanie dziecka to spełnione marzenie, którym pragnie napawać się jak najdłużej. Dzięki wsparciu swojego partnera jest w stanie pogodzić pracę zawodową z opieką nad maluszkiem. Nie wstydzi się ona także domowych stylizacji, które pozwalają na swobodną opiekę oraz karmienie.

Po urodzeniu dziecka nadszedł kolejny przełomowy etap, którym blogerka również postanowiła się podzielić. Wraz z dzieckiem i partnerem planują przeprowadzkę do nowego domu. Na instagramie Maffashion pojawiły się relacje, na których uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej wyglądu nowej posiadłości.

Te ogromne zmiany z pewnością kosztowały młodą mamę wielu wyrzeczeń, jednak zdaje się ona tym nie przejmować. Syn, miłość partnera oraz wykończenie domu dają jej siłę i energię do działania. Dodatkowym aspektem, który z pewnością dodaje jej wiatru w skrzydła jest niesamowity sukces jaki odnosi jej nowa marka odzieżowa “Eppram”. Nietuzinkowe stylizacje, proste kroje, odważne kolory oraz motywy zyskują coraz większą popularność, nie tylko w Polsce ale przede wszystkim na arenie międzynarodowej. Kuczyńska pochwaliła się niedawno, że jej Kim Kardashian postanowiła ubrać się w marynarkę jej projektu! To co wyróżnia markę Eppram to przede wszystkim dobrej jakości materiały oraz adekwatna do jakości cena.

Julia Kuczyńska to jedna z niewielu gwiazd, która z wyczuciem i dobrym smakiem dzieli się swoją prywatnością. Jej nowe życie to powodu do radości wielu obserwatorów, którzy wciąż życzą jej kolejnych sukcesów.

Jej historia motywuje młode dziewczyny do spełnienia marzeń. Maffashion jest żywym przykładem na to, że ciężka praca pozwala spełniać największe pragnienia.