Martyna Wojciechowska to popularna polska prezenterka telewizyjna, pisarka, ale przede wszystkim podróżniczka. Od lata stoi na czele programów podróżniczych, w których ukazuje nieznane dotąd obyczaje i tradycje w najdalszych zakątkach świata. Prężnie działa na rzecz praw kobiet. Seria programów “Kobieta na krańcu świata” zyskała ogromne grono fanów.

Martyna Wojciechowska wyszła za mąż!

Jako jedna z nielicznych celebrytek nie chwali się swoim życiem prywatnym, dlatego też jakiekolwiek informacje są na wagę złota. Martyna Wojciechowska była zaręczona aż pięć razy. Związana była między innymi z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim oraz Jerzym Błaszczykiem - płetwonurkiem - z którym ma córkę Marię. Niestety ojciec dziewczynki zmarł z powodu choroby nowotworowej. W ostatnich latach głośno było z powodu jej niespodziewanego związku z Przemysławem Kossakowskim, również podróżnikiem, dziennikarzem, znanym przede wszystkim z umiejętności poruszania niełatwych tematów dotyczących niepełnosprawności lub wykluczeń społecznych.

Martyna Wojciechowska wyszła za mąż!

Ich związek nie należał do burzliwych, a para nie obnosiła się zbytnio z kiełkującym uczuciem. Dlatego też ich ślub w październiku 2020 roku wywołał ogromne emocje. Para pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. Martyna ubrana była w delikatną, prostą, białą suknie, natomiast Pan młody postawił na elegancką klasykę jaką jest garnitur w kratę. Kilka sekund po publikacji zdjęcia media społecznościowe rozbrzmiewały gratulacjami oraz życzeniami dla nowożeńców.

Ślub pary młodej, jak można wywnioskować z pojedynczych zdjęć, był uroczystością w stylu rustykalnym. Kontakt z naturą i dzikością, to nieodłączny element stylu podróżników. Wesele odbyło się w przytulnej chacie, postawionej na terenie dawnej stadninie koni oraz cementowni. Parze w tym dniu towarzyszyła rodzina, ale nie zabrakło również znajomych z branży.

Martyna Wojciechowska wyszła za mąż!

Zdjęcia nowożeńców przepełnione były miłością i niepohamowanym szczęściem, jednak jak przyznał Pan młody na swoim profilu na Instagramie - ślub nie zmienił dla nich nic, choć to niezwykle ważne wydarzenie. Prosił również o życzenia na nowej drodze życia.

Parze młodej gratulujemy i życzymy samych pięknych chwil!