Przyszłość zapisana w liczbach! Poznaj tajniki numerologii.

Numerologia to nauka, która od tysięcy lat fascynuje i zaskakuje. Założenie numerologii opiera się przede wszystkim na świadomości, że cały wszechświat opiera się na symbolach, znakach, liczbach i wartościach. Dodatkowo, znaczenie wybranych formuł może pomóc w określeniu naszego funkcjonowania, zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Nie oznacza to jednak, że liczby czy symbole determinują przebieg życia. Warto pamiętać, że powinny być one traktowane jedynie jako wskazówka, a nie ścisłe reguły od których nie można odejść. Dzięki symbolom, znakom oraz liczbom o wiele łatwiej jest poznać swoje ‘’ja’’, zauważyć indywidualne cechy i predyspozycje, a także odpowiednio ukierunkować życie.

Czego możemy dowiedzieć się dzięki numerologii?

Numerologia otwiera przed nami niesłychanie szerokie spektrum świadomości i możliwości poznawczych. To co najbardziej fascynuje w niezwykłym świecie liczb to:

  • Możliwość określenia predyspozycji i osobowości danej jednostki
  • Wyliczenie wibracji jakie będą towarzyszyć nam w kolejnych latach życia
  • Poznanie wad i zalet danej osoby
  • Wpływ na wybór imion lub miejsca zamieszkania
  • Określenie czy wybrana praca jest dla nas odpowiednia
  • Nauka życia w zgodzie i harmonii
Przyszłość zapisana w liczbach! Poznaj tajniki numerologii.

Świat numerów, liczb i znaków otacza nas od samego momentu zapłodnienia. Skrupulatnie obliczane tygodnie ciąży, termin porodu, pesel, adres, numer telefonu. To wszystko towarzyszy nam przez całe życie, a co najważniejsze ma na nie ogromny wpływ.

Poznaj swój numer!

Odkrycie jaka cyfra odpowiada naszemu życiu nie jest wcale trudne. Do określenia podstaw numerologii potrzebna jest jedynie data urodzenia. Wszystkie cyfry po kolei należy zsumować. Jako przykład podajemy datę 22 stycznia 1996 r. Działanie określające odpowiadający numer jest proste : 2+2+1+1+9+9+6= 30 , następnie dodajemy do siebie cyfry z wyniku ( 3+0=3). Osoba urodzona 22 stycznia 1996 roku jest numerologiczną 3.

Tak więc, na podstawie prostych wyliczeń można określić jaka numeryczność odpowiada naszej osobowości.

Przyszłość zapisana w liczbach! Poznaj tajniki numerologii.

Co mówi o Tobie Twoja liczba?

Numerologiczna 1 - osoba z numerologiczną jedynką nosi w sobie cechy przywódcy, jest niezależna i autonomiczna. Są to osoby z silną potrzebą samodoskonalenia się, kreatywne i twórcze.

Numerologiczna 2 - to osoba delikatna, czuła i wrażliwa. Jej serce przepełnione jest dobrocią i miłością do bliźniego, z tego powodu numerologiczne dwójki mogą mieć problem z byciem asertywnym. Są to osoby o wielu talentach, jednak bardzo wstydliwe, dlatego niechętnie je pokazują.

Numerologiczna 3 - charakteryzują się łatwością w nawiązywaniu kontaktów, adaptacją w nowym środowisku i dopasowaniem do otoczenia. Są to osoby życzliwe, uśmiechnięte, wesołe i dynamiczne. Ich problemem może być zbytnie rozkojarzenie, szybkie i nieprzemyślane działanie.

Numerologiczna 4 - to osoby o zupełnie innej osobowości niż numerologiczne 3. Są to osoby bardziej powściągliwe, poważniejsze, mocniej skupione na realizowanym działaniu. Często uciekają od konfliktów, wyrażania własnych potrzeb i uczuć.

Numerologiczna 5 - to osoby niezwykle aktywne, naładowane energią, żywiołowe i wyluzowane. Ich życie zazwyczaj jest burzliwe i niespokojne, nie ma w nim miejsca na nudę.

Numerologiczna 6 - osoby te mają problem z niepewnością i strachem przed nieznanym. W życiu szukają prawdziwej miłości, stąd każda próba kończąca się porażką stanowi ogromny cios, którego skutkiem jest depresja i bezsens życia. Szóstki ponad wszystko cenią sobie życie rodzinne.

Numerologiczna 7 - siódemki Charakteryzują się perfekcjonizmem, wszystko czego się dotkną musi być idealnie dopracowane. To osoby kulturalne, dyskretne, eleganckie, uzdolnione artystycznie oraz o mocno rozwiniętej intuicji.

Numerologiczna 8 - ambitność i pracowitość to określenia idealnie pasujące do ósemek. Osoby z numerologiczną ósemką są niezwykle zorganizowane i praktyczne. Ich światem często rządzą dobra materialne.

Numerologiczna 9 - namiętni kochankowie- tak określić można osoby z wibracją 9. Osoby te są pełne pasji, namiętności i pożądania. Otwarte na nowe znajomości oraz kultury. Ich życie jest pełne niespodziewanych zdarzeń i przygód.

Przyszłość zapisana w liczbach! Poznaj tajniki numerologii.

Numerologia życiową wskazówką

Numerologia to niezwykle fascynująca nauka, która pozwala odkryć wiele tajemnic. Należy jednak pamiętać, że tak jak każda z wróżb stanowi jedynie wskazówkę, nakłania do przemyśleń i analizy. Nie jest to gotowy scenariusz całego życia. Nasze losy będą się toczyć swoim rytmem, jednak to co przekazuje nam numerologia może pomóc na pozytywne zakończenie różnych sytuacji.

Numerologia jest również ważna przy wyborze przyjaciół lub partnerów. Jak się okazuje niewłaściwie dobrane numeru nie mają szansy na stworzenie w pełni szczęśliwej i jasnej relacji. Osoby, których numery nie współgrają tworzyć będą związki, w których dominować będą nieporozumienia i kłótnie.